Praca

Stale poszukujemy osób doświadczonych, kompetentnych, ambitnych i profesjonalnych. Jeśli posiadasz właśnie takie cechy – nie czekaj, zgłoś swoją kandydaturę na wybrane stanowisko.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielny księgowy

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz uproszczonych ewidencji podatkowych,
  • kalkulacja podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów dla Klientów,
  • nadzór nad pracą młodszych księgowych i praktykantów,
  • prowadzenie podstawowych spraw kadrowo-płacowych,
  • załatwianie spraw w urzędach,
  • uczestnictwo w kontrolach skarbowych,
  • dodatkowe czynności w zależności od specyfiki działalności klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w kierunku finansów lub rachunkowości,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • aktualna wiedza z zakresu podatków i rachunkowości (wiedza będzie weryfikowana),
  • znajomość MS Word, MS Excel (wiedza będzie weryfikowana),
  • praktyczna znajomość programu Comarch Optima,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • dokładność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć podejmowania nowych wyzwań i rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • szkolenia wdrożeniowe oraz związane z wykonywanymi zadaniami,
  • dostęp do źródeł aktualnej wiedzy niezbędnej przy wykonywaniu pracy,
  • specjalistyczne aplikacje wspomagające organizację i efektywność pracy.

Mile widziane:

  • dyplomy potwierdzające odbyte kursy zawodowe,
  • certyfikaty dokumentujące zdane egzaminy zawodowe.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email: kariera@rachunkovnia.pl
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.