Przewodnik królewski

Przewodnik królewski

O firmie Przewodnik Królewski

Przewodnik Królewski to marka najbardziej innowacyjnej i profesjonalnej firmy turystycznej obsługującej wycieczki turystyczne w Poznaniu i okolicy. Firma oferuje bogaty wachlarz usług nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Każdego miesiąca setki turystów poznają tajemnice miasta Poznania i okolic wraz z Przewodnikiem Królewskim.

Potrzeby Klienta

„Bycie profesjonalistą to wyzwanie, z którym zmagam się każdego dnia. Codziennie turyści wymagają od nas pełnego zaangażowania, poświęcenia i rzetelnych informacji. Aby sprostać oczekiwaniom klientów stawiamy ambitne cele w każdym obszarze działalności - tym bardziej - w tak kluczowym jak księgowość! Choć w dużej mierze prowadzimy księgowość w sposób autonomiczny to zdajemy sobie sprawę z tego, że nikt nie doglądnie i nie skoryguje naszej pracy lepiej niż profesjonalne biuro księgowe. Zespół Rachunkovni urzekł nas takimi cechami jak: młodość, energia, pasja, profesjonalizm... Atmosfera współpracy idzie w parze z wiedzą, którą sobą reprezentuje zespół biura rachunkowego.”

Jacek Kordeczka - Właściciel

Strategia

W przypadku firmy Przewodnik Królewski zdecydowaliśmy się zaproponować usługi z zakresu konsultingu. Klient cyklicznie przekazuje nam księgi i dokumenty do weryfikacji oraz konsultuje z nami wszelkie ważne sprawy rachunkowo-finansowe. Dzięki temu firma korzysta z naszej wiedzy dokładnie wtedy, kiedy jest im potrzebna.

Rezultaty

„W firmie Przewodnik Królewski nie zdarzyła się jeszcze ani jednak kontrola Urzędu Skarbowego, która nie przeszłaby pozytywnie! Wszystkie dokumenty są pod czujnym, eksperckim okiem pracowników Rachunkovni.”