Referencje
Nasi Klienci o nas

WebDoctor sp. z o.o.

WebDoctor sp. z o.o.

“Śmiałam się jak po wstępnych rozmowach z konsultantami Rachunkovnia dowiedzieliśmy się, że zarobią dla nas 50 000 zł w 2 miesiące. Kiedy dowiedziałam się jednak, że Rachunkovnia jest w stanie odzyskać z Urzędu Skarbowego ponad 50 000 zł nie opłaconego przez dłużników VATu - byłam szczęśliwa i pełna podziwu.”

Dowiedz się więcej
Globe Guide

Globe Guide

“Kocham podróże! Nie cierpię dokumentów... W związku z tym - poszukiwałem biura rachunkowego, które będzie w stanie pomóc mi przeznaczyć maksymalną ilość czasu na podróżowaniu z moimi klientami. [..] Rachunkovnia to jedyne biuro, które wskazało mi rozwiązania dopasowane do moich potrzeb.”

Dowiedz się więcej
Przewodnik królewski

Przewodnik królewski

“Bycie profesjonalistą to wyzwanie, z którym zmagam się każdego dnia. Codziennie turyści wymagają od nas pełnego zaangażowania, poświęcenia i rzetelnych informacji. Aby sprostać oczekiwaniom klientów stawiamy ambitne cele w każdym obszarze działalności - tym bardziej - w tak kluczowym jak księgowość! […] Zespół Rachunkovni urzekł nas takimi cechami jak: młodość, energia, pasja, profesjonalizm... Atmosfera współpracy idzie w parze z wiedzą, którą sobą reprezentuje zespół biura rachunkowego.”

Dowiedz się więcej