O firmie

Rachunkovnia – partner w dynamice rozwoju Twojej firmy!

Stworzyliśmy zespół firmy Rachunkovnia sp. z o.o. z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów.

W XXI wieku przedsiębiorcy oczekują od nas nie tylko podstawowych czynności księgowych, ale przede wszystkim działań wspierających dynamikę rozwoju firmy.

Zdajemy sobie sprawę jak ważnym elementem efektywnie zarządzanego przedsiębiorstwa jest nie tylko rzetelnie prowadzona dokumentacja rachunkowa czy też prawidłowo wyliczone podatki, ale także raporty dla menedżerów, stały dostęp do niezbędnych danych finansowych oraz wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność zarządzania finansami.

Profesjonalizm – stawiamy na kompetencje

Stanowimy zespół osób solidnie wykształconych i doświadczonych w prowadzeniu księgowości oraz kadr i płac przedsiębiorstw z różnych branż. Potwierdzają to ukończone renomowane uczelnie, bogate doświadczenie oraz posiadane certyfikaty między innymi:

  • Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów,
  • Zaświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • Dyplomy ukończenia kursów zawodowych w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce,
  • Dyplomy dokumentujące pozytywne zaliczenie egzaminu w zakresie ścieżki certyfikacji zawodu księgowego prowadzonego w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce.

Ponadto stale poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kolejnych stopniach kursów zawodowych i podejmując państwowe egzaminy, aby zapewnić Klientom wysoki poziom obsługi.

Bezpieczeństwo – wyższa kultura ochrony danych Klientów

Przetwarzane przez nas dane cyfrowe są zabezpieczone na serwerze, bieżąco administrowanym przez profesjonalnego i zaufanego partnera, znajdującego się w zabezpieczonej serwerowni. Dodatkowe bezpieczeństwo danych gwarantują cyklicznie wykonywane kopie bezpieczeństwa. W kulturę firmy wpisują się wewnętrzne regulacje dotyczące poziomu dostępu do danych klientów, a także procedury zabezpieczania dostępu i ujawniania ich tylko wyznaczonym osobom.

Ponadto posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych przez nas usług, zabezpieczające interesy naszych Klientów.

Konsulting – doradztwo i wsparcie dla Klientów

Nasi Klienci w każdej chwili mogą liczyć na wsparcie w zakresie podejmowanych decyzji podatkowych, inwestycyjnych, kadrowych i innych. Jesteśmy stale do dyspozycji Klientów. Księgowa także w każdej chwili udzieli aktualnych informacji na tematy związane z firmą.

Nowoczesność – dzięki wsparciu IT poświęcamy 100% czasu dla Klienta!!

Dzięki implementacji najnowszych rozwiązań teleinformatycznych możemy skupić się przede wszystkim na sprawach najważniejszych dla naszych Klientów. Ponadto umożliwiamy naszym Klientom skorzystanie z dostępu do Panelu Klienta (24h online), w którym znajdują się aktualne i najważniejsze informacje. Panel jest dostępny przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.